OSIEDLE  WYJĄTKOWE  Z NATURY

  • Lokalizacja – atutów jest niezwykle dużo: bliskość obwodnicy S-11 zapewnia niezwykle szybki dojazd w każde miejsce Poznania, bliskość ulicy Bukowskiej zapewni szybki dojazd do Lotniska Ławica, dodatkowo bliskie sąsiedztwo dzielnic:  Grunwald, Junikowo oraz Ławica. Poza tym samo Skórzewo zachwyca ilością i różnorodnością usług dla lokalnej społeczności, w tym Galeria handlowa, Park Rozrywki dla Dzieci, kluby fitness, kościół, restauracje i inne.
  • 12 kameralnych willi miejskich o nowoczesnej architekturze.
  • Park z dużym placem zabaw oraz alejki spacerowe do swobodnego korzystania przez mieszkańców osiedla.
  • Komórki lokatorskie w cenie mieszkania.
  • W pełni modyfikowalne mieszkania o metrażach 44,93 -78,71 m².
  • Duża liczba miejsc postojowych na osiedlu. Ponad 2 miejsca postojowe przypadające na 1 lokal mieszkalny.
  • Mieszkania parterowe z dużymi ogródkami do wyłącznego korzystania.
  • Mieszkania doskonale doświetlone z przestronnymi i funkcjonalnymi balkonami, tarasami lub loggiami.
  • Indywidualne źródło ogrzewania w każdym mieszkaniu zapewnione poprzez kondensacyjny piec gazowy z regulatorem temperatury w salonie.
  • W każdym mieszkaniu dostępne światłowody oraz anteny zbiorcze dla odbioru telewizji cyfrowej, naziemnej oraz radia.

     Lepiko Developer już od 12 lat buduje wysokiej jakości mieszkania, których odbiorcami są zarówno mieszkańcy Poznania jak i całej Wielkopolski. Nowe Osiedle Grafitowe to połączenie doskonałej lokalizacji z nowoczesną architekturą i komfortowo zaprojektowanymi mieszkaniami.       Skórzewo łączy się z Poznaniem nie tylko poprzez nowo otwartą obwodnicę S-11, ale także ul. Złotowską, Malwową oraz Bukowską co zapewnia komfortowy oraz szybki dojazd do pracy lub szkoły w dowolnym miejscu Poznania. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, kościół, restauracje, bankomaty, przychodnie , park rozrywki dla dzieci oraz wszelkie inne miejsca, które zwiększają komfort zamieszkiwania. Jednocześnie Grafitowe Skórzewo gwarantuje to co skłania ludzi do wyboru mieszkania poza miastem czyli spokój i możliwość relaksu. Osiedle położone jest w otoczeniu ujmujących ciszą i krajobrazem terenów zielonych. Zachęcają one  do spacerów, wycieczek rowerowych a także wypadu na plażę jeziora w Lusowie, znajdującego się 8 km od Skórzewa.

     Zdajemy sobie sprawę, iż mieszkania to inwestycja długoterminowa, mająca ogromny wpływ na Państwa życie, dlatego też tak ogromną wagę przykładamy do ich lokalizacji oraz jakości wykończenia. Budynki powstają w oparciu o  najwyższe standardy co gwarantuje ich energooszczędność oraz wieloletnie komfortowe użytkowanie.

     Zakup mieszkania na Osiedlu Grafitowym to pewna i bezpieczna inwestycja.