O nas

LEPIKO DEVELOPER SP. Z O.O. SP. K. od ponad 15 lat oferuje swoim klientom nowe funkcjonalne mieszkania. Pierwsze realizacje oparte o wiedzę i doświadczenie spółki matki – Lepiko Sp. z o.o. o ponad 40-letniej tradycji udowodniły wzorcową jakość. Prowadzone analizy rynku pozwalają nam dostrzec Państwa potrzeby i zaproponować najbardziej korzystną ofertę na rynku.

Lepiko Developer to także doświadczona i profesjonalna kadra zarządzająca, która ma za sobą już ponad 800 zrealizowanych i oddanych mieszkań.

Jesteśmy firmą otwartą i przyjazną. Podejmując z nami współpracę mają Państwo gwarancję wysokiej jakości i korzystnej ceny przy uwzględnieniu własnych indywidualnych potrzeb. Współpracujemy z renomowanymi architektami, firmami podwykonawczymi a nasze budowy charakteryzują się doborem znakomitych jakościowo materiałów i systemów gwarantujących wieloletni komfort mieszkania.

Nasze atuty to m.in. pełna własność kupowanych lokali – bez konieczności ciągłego opłacania użytkowania wieczystego, oraz elastyczność w ustalaniu warunków współpracy z klientem.

Zapraszam do współpracy

 

Kajetan Dybizbański
Prezes Zarządu